O mně


Mgr. Veronika Kucharská

Ročník 1975

Osud mě staví k práci s lidmi odjakživa, a to ve velmi rozmanitých oblastech. Uran v desátém domě nejde jen tak ignorovat, takže změny a proměny práce jsou pro mě přirozeností. Měla jsem tedy tu čest si už vyzkoušet spoustu různých věcí od instruktorky plavání kojenců, lektorky a organizátorky bubenických kurzů, přes poradkyni šátkování miminek a zpovědnici novopečených maminek až po výuku angličtiny a překládání všeho možného. Spojujícím prvkem jsou ale stále lidé, a ať dělám cokoli, vždy mě zajímá podstata. Studovala jsem nejdřív filozofii a anglistiku; pedagogické a psychologické zájmy mě postupně přivedly i ke studiu systemických konstelací v Institutu rodinných konstelací. Zde jsem pod vedením Bhagata Johanna Zeilhofera absolvovala dvouletý výcvik (2011-2012) a další semináře. Jako každý na psyché orientovaný "výcvik", i tento byl v prvním plánu především prací na sobě.

Momentálně dělím většinu času mezi práci anglicky mluvící učitelky v montessori školce a individuální výuku angličtiny pro dospělé. Rostu nejen svou prací a tím, co studuju, ale i dávkami životní sody a také ze svých dvou vlastních a jednoho "vyvdaného" dítěte ve věku teen. Rozdíl mezi studiem, prací a tzv. "běžným životem" je pro mě samozřejmě umělým konceptem.

Su z Brna, t. č. žiju v Kuřimi.

Miluju hudbu a tanec, stromy, zvířata, krajinu. Mám ráda vše, co propojuje - lidi s lidmi, témata s lidmi, lidi s přírodou, ducha s tělem, pohyb s myšlením... Sebe propojuju meditací... a to by snad protentokrát o mně stačilo. Zajímá-li vás něco víc, napište mi: veronikakucharska@volny.cz